Spolehlivé a individuální:
mdexx vyvíjí inovativní produkty a řešení pro světové trhy

Společnost mdexx Magnetronic Devices vyvíjí a vyrábí transformátory, napájecí zdroje, tlumivky, filtry, dále axiální a radiální ventilátory - buď katalogové produkty, nebo v provedení podle požadavků zákazníků.

100 let zkušeností, vysoce kvalifikovaní pracovníci ve vývoji a konstrukci i nejmodernější měřicí a zkušební zařízení zaručují našim zákazníkům nejvyšší kvalitu. mdexx vyrábí v Německu, České republice a v Číně na nejmodernějších zařízeních za použití sofistikovaných systémů managementu kvality a environmentálního managementu. Naše výrobky jsou synonymem absolutní spolehlivosti, maximální úrovně inovace a funkčnosti a zároveň zárukou dodržení mezinárodních standardů - jsou k dispozici ve více než 190 zemích celého světa.

Díky dotačnímu projektu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost jsme dosáhli podpory dotace pro vývoj plášťové tlumivky nové generace pro generátory větrných elektráren. Cílem tohoto projektu je zahájení výroby tlumivek řady TEV99 a nárůst obratu společnosti v úseku tlumivek do 3 let minimálně o 10%.