Sofistikovaná a šitá na míru:
řešení pro průmyslové aplikace

Teprve vhodný Transformátor zaručuje, že je v každé situaci k dispozici správné napětí. Řešení: mdexx. Naše transformátory splní každý úkol kdekoli na světě - spolehlivě a bezpečně.

Napájecí zdroje mdexx představují široké spektrum špičkových produktů. Kompletní typové řady zaručují vhodné napájecí napětí, minimální prostoje a pokrývají všechna důležitá vstupní napětí - na celém světě. Pro použití v mezinárodním měřítku jsou přístroje k dispozici s aprobací cURus pro USA a Kanadu.

Spotřebiče jako automatizační zařízení nebo zařízení na zpracování dat jsou extrémně citlivé na rušivá napětí nebo na odchylky síťového napětí od sinusového průběhu. Disponibilita těchto zařízení se zvyšuje s tlumivkami a filtry, které jsou optimálně přizpůsobeny požadavkům v zařízení. Tlumivky a filtry mdexx se používají ve všech odvětvích ke snížení vyšších harmonických a zvýšení disponibility zařízení a přístrojů.

Produktový přehled vinutých dílů

Prohlédněte si naš online katalog, který Vám umožňije okamžité zaslání Vaší poptávky.

Individuální poptávka výrobků

Jestliže nám chcete zaslat individuální poptávku, využijte náš poptávkový formulář nebo se obraťte na některého z našich pracovníků prodejního marketingu.